02:37
איך להביא לאורגזמה ילדה ללטף קליטוריס?

סבתא, פרויד חילק את האורגזמה הנשית על הנרתיק והדיר. נכון, אז הוא קרא לנשים המגיב רק לגירוי של הדגדגן, לא בוגר. הצהרה זו איבדה זמן רב. אבל כאן, שנותר ללא שינוי. הרלוונטיות של אורגזמה קליטיון לא דהקה. להיפך, המומנטום מרוויח משנה לשנה. ונשים לא מחפשים אותם הזנחה. וכן נכון.

התוכן של המאמר

1 טוס נוחות 2 אצבעות מיומנות - אצבעות שמרו היטב 3 פעולות פעילות 4 כדי לעזור! 5 הגעת ליעד 6 הוראות אחרונות

הדגדגן הוא ניחן במספר עצום של קצות עצבים, הגירוי הנכון של אשר מביא תענוג מדהים לנערה. גברים לפעמים חסרי סבלנות ומפוזרים ברצונם לספק את השמחה הגדולה של השותף. כל כך הרבה לעשות טעויות, משחק עם גוש רגיש.

לאור התמיכה העצבית השופעת של הדגדגן, שגיאות אלה יכולות להיות כרוכות באי-נוחות ותחושות כואבות. המאמר נותן עצות על הטיפול הנכון והעדין של הדגדגן בדרך לאורגזמה.

לטוס עם נוחות

לפני תחילת העבודה על האובייקט, אתה צריך ודא כיום. כדאי לוודא כי שני השותפים הם נוחים שום דבר לא יסיח את דעתו של לקח מעניין. שכבו חברה, משטח חלק. תן לזה להירגע. היא כאן בשביל הנאה. תן לתודעתה להתבהר ולהתמקד באורגזמה מהירה.

גלוי מנוסה רוצה לשתף פעולה עם מיליונרים של ישראל. הם תמיד חסרי עניין ונכונים. אבל זה בדרך כלל לא אחיד רגעים חיוביים לעבודה.

קשה לקבל אורגזמה היקרה, לחשוב על איך לא ליפול, לא לתפוס את המפשעה או, באופן כללי, מהר ללכת.

לא לדלג על ליטוף ראשוני ולתקוף מיד על נקבה pubok. נשיקות שפתיים, צוואר, חזה, בטן, שפתיים חלקות למטה למטה הסר מתח שרירים מיותר, להכין את הגוף לפעולות נוספות. זֶה יעזור לאישה מתרגשת במקצת ולבצע לחות אינטימית, אשר יקל על ההתקפה פִּסגָה.

אצבעות מיומנות - אצבעות שמרו היטב

לפני טיפוס גברת בגנטיות, אדם צריך להכין ידיים. עור המכרז צריך חם, עדין, אצבעות חלקות. יש צורך לטפל בציפורניים מחמירות בקצרה, מבלי לשכוח לחתוך פינות חדות. האישה לא נענתה. גם הידיים צריך להיות חם ונקי. עור גס קשוח של ידיים זכר לא לעשות אישה כיף.

לכן, אתה לא צריך להזניח שמנים או חומרי סיכה. כאשר אישה נמצאת במצב נרגש, זה מספיק כדי לערבב מראש את האצבעות במיצרים שלה. אתה יכול להתחיל (ולהמשיך, ולסיים) גירוי שפה. זה כבר רטוב, רך יותר, הם לא יוכלו ליישם לחץ חזק מדי וחיכוך.

פעולות פעילות 3

הדגדגן ממוקם תחת שפתיים מין גדולות מעל רתמה המחברת את הקצוות העליונים של סקס קטן. ראש הוא לעתים קרובות לא גלוי, היא מכוסה בעור - קליטוריס. את השחפת מביטה כאשר נפיחות זמן התרגשות חזקה. רוצה לראות גוש יקר? מורחים ביג שפתיים, מעט לתת את הקפלים. המתח יפתח אזור חשיפה גדול. תנועות פרטנר יהיו בהירות יותר.

להתחיל שבץ שפתיים קטנות, כניסה לנרתיק. המקומות האלו אין פחות רגישות, אז אתה לא שווה לשכוח אותם. לְקִיחָה קצת לחות על האצבע, אתה יכול לספר להם לאורך המין הקטן, לאחר שבור אישה עוד יותר. לפגוע בראש הדגדגן, להתחיל בעדינות, לאט שבץ תנועותיה העגולות. משיכות חלופיות עם חיכוך קל למעלה למטה, ימין שמאל. אבל לא פעיל מדי. ראש הוא מאוד קפריזי, זה לא יגיע אפוגי כל כך מהר כמו אדם רוצה. זה דורש סבלנות, איטי לחץ חזק ושפשוף כוח. באופן כללי, בהתרגשות הדגדגן עוזב מ 20 d 40 דקות. בשלב זה, אתה יכול חלופי עגול שבץ, שפשוף משפתיים קלנדר.

לעזרה!4

כדי לא לבצע פעולות מונוטוניות צפוי, אתה יכול לצרף את היד השנייה, שפה. כאשר אישה מתרגשת מספיק, היא לנשום עמוק ובלתי רבה, גונח. אתה יכול לרוץ ארטילריה כבדה. כלומר - להציג אצבע (או שניים) לתוך הנרתיק, מתחיל לעורר את הנקודה g. הנקודה היא על הקיר הקדמי של הנרתיק, ואת palanges יש להתייחס אליו. אצבעות לחקות את תנועות הפין.

יחד עם שפשוף ולחץ על הדגדגן, הפעולות יוביל אורגזמה נפץ מהירה. כמו בעת עבודה חבר, יש צורך להגדיל את הקצב. עם כל רגע של גירוי, הדגדגן הופך רגיש יותר, ותחושות חדות יותר. ככל שהקצב של תנועות, ככל שהגירוי הפעיל יותר של קצות העצבים. קרוב יותר לשיא. חשוב לזכור: התחלה איטית, האצה הדרגתית ומחלפת מהירות חלקה. תנועה צריכה לגדול, לא ללחוץ. לחץ חזק יהיה להוביל בקלות לתחושות כואבות.

אפשרות אחרת - חבר את השפה. חזור על התנועה אצבעות המשך גירוי הנרתיק עם יד אחרת. כאשר עובד לשון את תנועות קצה שלו חלופי עם נשיקות ומוצץ ראש. פחית מעת לעת להשאיר נשיקות וריאות על החלק הפנימי של הירכיים. נכון, כזה "משולבת" עשוי לסבך את אי הנוחות של ביצוע.

הגירוי של הדגדגן יכול להתחיל את תהליך ישיר חוק מיני. לאחר שהגיעו להתרגשות של אישה, במקום באצבעות אתה יכול להיכנס לפין. החל תנועות חלקות, לעבור לדחוף אינטנסיבי. גירוי של הדגדגן אתה יכול להתחבר ובמהלך תנועות פעיל של הפאלוס. כאשר אדם קרוב שיאו, הגירוי של הדגדגן יביא לאמבולנס ולשותף. אז אני אורגזמה סימולטנית לבחון.

הגעת אל היעד 5

אז הוא, אורגזמה, שאליה הובילה האיש בחריצות אהבה. אבל בשיא הזה של גברים מצליחים לעשות טעויות. לדוגמה, המשך באופן פעיל לשפשף את הראש של הדגדגן. זה שיא רגישות, כך שהראש הוא הרגיש ביותר. לכן, אפילו אור מגע יביא תגובה חדה, אולי כאב. את המיקום הנכון של האיש - להשאיר את הדגדגן לבד, אבל לא ממש. המשך ללטף את האור שלו, בקושי תנועות קליט. האישה תגיד תודה!

הוראות שימושיות

קליטיאן או זקן של סיסל - חלק רגיש להפליא של מערכת המין הנשית. זה שחפת קטנה ניחן עם 8 אלף קצות עצב, ולכן משמש את האזור הארוגני הראשי על הגוף של אישה. במהלך יחסי מין, גירוי חסר משמעות מתרחש על ידי חיכוך של פרטנר Pubis. עם זאת, גירוי מיידי שלה מספק אורגזמה רווי חזקה. דירות דיסקרטיות במרכז

אספקת הנאה הגיתית לאישה, כדאי לשים לב לתגובתה. אילו תנועות מספקות אי נוחות, מה הם ההנאה ביותר. חשוב לא רק להתמקד שחפת אינטימית, אלא גם להקשיב לאישה, להבין את שפת הגוף שלה. כמה גברים אוהבים לשאול שאלות לאישה. זה עוזר לנוע בכיוון הנכון.

הצעות ליווי בישראל שילמו לחלוטין. לעתים קרובות, הלקוחות הם גברים בטוחים בטוחים, אלה המבקשים לטובה להופיע במבט אחד בחופשה, מטפלים ישירות מתחת לטפל עם אישה בהירה. הרווחים האלה די מספיק כדי להבטיח שכולם צריכים באופן אישי.

מישהו מעדיף להיות שותק, בצע אינטואיציה ואישה שפת גוף. מדבר במיטה - מקרה הפרט. העיקר הוא התוצאה.

בשנת 2006 פורסם אמריקאי ד"ר אליזבת לויד פרטים מעניינים. על פי ניתוחים יותר מ -30 מחקרים שונים, יותר מ -75% נשים לא מגיעות לאורגזמה ללא גירוי קליטוריס נוסף. זה ב שוב מוכיח את החשיבות של רכיב קטן זה מגוונת תמונה של סקס.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

המוזרות של הגוף הנשי היא כי הנקודה העיקרית של הנאה בחוץ, ולא בפנים. ולהביא את הנערה לאורגזמה, ללטף את הדגדגן, פשוט מאוד. אישה לא דורשת חדירה לתוך הנרתיק כדי בהצטיינות - העיקר, הגירוי הנכון של הדגדגן. עבור מה, במקרה זה, הטבע יצר אורגזמה נקבה? מדענים מצאו: יש צורך להגדיל את הסבירות של תפיסת ילדים. במהלך האורגזמה, הרחם מצטמצם ולא משנה כיצד "עיכובים" את הזרעזואה פנימה, כתוצאה של אשר יותר ejaculate נופל על הביצה.

Просмотров: 139 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar