16:11
אנו בוחרים את הטוב ביותר צעצועים אחוריים עבור חבר 'ה עבור נשים

החלטתם לקנות את הצעצוע האחורי הראשון שלך, אבל לא אתה רואה מה בדיוק אתה רוצה, ולחפש fixccable מקבע מעמיד אותך מבוי סתום. סוגים של צעצועים דומים הם שונים לגמרי, ואתה צפוי לגלות משהו אוניברסלי. ישנם תקעים רגילים ורטט, חרוזי אינגט אחורית, גופי למתוח, דילדוס אחורי, מעסים הערמונית, אביזרים היגייניים וכמעט כל דבר אחר.

התוכן של המאמר

1 פקקי תנועה רגילים (מחזות) 2 גרסאות של פקקי תנועה אחוריים 3 רטט חניה אחורית 4 עבור סולו או פריסה זוגית 5 הרחב את היכולות שלך 6 משהו בשביל הנאה זכרית

באינטרנט תוכלו למצוא את אריגה של חפצים דומים, וכל אחד מהם עיצוב אישי ותכלית לשימוש. כי כדי לגלות מה מתאים לך בדרך הטובה ביותר?

פקקי תנועה רגילים (מחזות) אני

צורת התקע אינה מאפשרת להם להחליק מתוך המעבר האחורי.

תחזוקה של גברים מאובטחים - עבודה נפשית קשה. אנשים עשירים בישראל אינם רגילים לציבור להפגין נשים וילדים. קל יותר לבחור ליסר, אשר ידגיש את העמדה יעשה חברה נעימה.

כל היופי טמונה בעובדה כי הפקק האחורי יכול להיות משוחק, חווה רגשות ארוטיים עשירים, ומיד לעשות דברים אחרים.

בשבילך, זה בהחלט לא ניתן להסיר את המכשיר, אפילו הולך מעבר לגבולות הבית. במקרה זה, אתה צריך ללבוש תחתונים הדוקים, שכן כל אותו הדבר יש אפשרות מסוימת של החלק פקקים עם תנועות פעיל. לא סביר שתוכל להיות במצב כזה עדין כרגע כאשר אתה מקבל את המוצר מן המדף התחתון של היפרמרקט.

דגל אתה יכול גם להשתמש עבור משחק זוג שביעות רצון עצמית, וגם לחוות רגשות חדשים מאוד מתי סקס נרתיקי.

אפשרויות לתנועה אחורית

אם אתה רוצה לתעדף את הצעצוע האחורי במצב "ידיים" במהלך עבודות הבית, אז אתה מפסיק הבחירה שלך ב פְּקָק. אבל מכשירי חשמל מאובטחים תצורות וגדלים: מסורתי צורה, מוארכת, עם ההשפעה של הגדלת גודל ומספר עצום של אחרים. ואו עיצוב סעפות טובות ולא להזכיר. מה הם פקק התנועה?

אם זה המעבורת הראשונה שלך, להישאר להתחיל ב טופס מסורתי בצורה של לב עשוי לטקס או סיליקון. אם אתה מעולם לא התאמן סקס אחורי, ולאחר מכן לבחור גודל קטן, אבל ב אז עכשיו אתה צריך להיות מוכן לעובדה כי הצעצוע יכול להחליק החוצה.

רטט אחורי תקעים 3

עם הזמן, ייתכן שיהיה עליך לעדכן את המין שלך אביזר, והעדיף תצורה אחרת, גודל או צעצוע עם רטט התקן. איך אתה מנוהל מרחוק על ידי המכתבים? כזה צעצוע למעט תענוג הוא מסוגל לספק רגעים שמחים רבים. תארו לעצמכם את כל מצבים מתובלים כאשר אתה עם ארוחת ערב שותפה מינית באהוב מסעדה, ואת לוח הבקרה הצחוק בידיו, ועל ידי לחיצה לחצנים זה שומר תחת שליטה של ​​עוצמת רטט.

הפופולריות של מכשירים כאלה גדל באופן משמעותי בשנים האחרונות. אבל אם אתה מתכנן להשתמש הפקק רוטט במקום ציבורי, אתה בהחלט צריך לקחת משפט להתחיל בבית כך ודא כי הרטט הם שקט למדי, ואת plants נשאר במקום ולא שלטים. https://empress-escort.com/

עבור סולו או הקדמה זוגית 4

לא משנה איזה צעצוע אחורי יכול להיות מיושם לגבי מבוא עצמאי ובמחוזות או למין עם שותף. בְּחִירָה התקנים תלויים רק על מה שאתה מצפה ממנה.

עבור צעצוע מכשיר בודד צריך להיות יפה כרגיל, כך שתוכל "להתקין אותו ולשכוח" או לתפעל אותו ידית, ואת השני יהיה חופשי לאוננות. במקרה זה, פקקי התנועה האחוריים, שוב, להיות בחירה טובה. עם זאת, אתה יכול שקרים יותר עָצמָה. לראות את הכדורים האחורי עם ידית פשוט הוסרה, אשר לפי הצורך מפשט את התנועה של חרוזים ביד אחת. אתה יכול גם בחר דילדו עמיד בפנים עם כוס היניקה שומר ללא עזרה צעצוע על המקום.

למרות מה, כמו בשבילך, אביזר הדלת האחורי מתאים למין זוג. מסייע זוגות כדי לפתור בעיות בחיי סקסי. אם אתה הראשון לרכוש צעצוע אחורי, אני ממליץ לבחור הרבה פחות. המכשירים לחדירה הקלט האחורי אינם יקרים בכלל - אם אתה מרגיש שאתה רוצה לחוות את סייזר יותר, אתה תמיד יכול לקנות צעצוע חדש.

בישראל אין דעות קדומות, אם ההצעה תבוא לעבודה בסוכנות ליווי. גברים מקומיים ניחנים במפעלים רוחניים גבוהים. כולם מבינים לחלוטין כי אסקוגר רק מלווה את השותף באירוע, מספק שיחה ומודל ליווי של מחלקת VIP יהיה סימן של מעמד.

כל כך לפתוח את העולם של הנאה המטרה האחורית באופן שווה! גם להתמקד על ההשפעה שאתה רוצה להשיג.

הרחב את היכולות שלך 5

אם אתה שואף "להתאים" את הגוף שלך עבור מעבר אחורי סקס או "ללמד" את המעבר האחורי כדי להתכונן צעצועים גדולים יותר ניתן לרכוש פקק Expander עם משאבה ידנית. או למצוא גדול דילדו האחורי עם צמצום הדרגתי של הקוטר מהבסיס לקצה. לאחר שיש להם אירחה, אתה וכל יום ימשיכו לקדם אותו פי הטבעת, ו מאקר כזה לעשות את הגוף שלך להסתגל barrot הנדרשת. אבל אל תסמוך על מה יכול "לשלוט" באורך שלו ליום אחד.

משהו בשביל הנאה הגברית

השפעה ארוטית על הערמונית יכולה לגרום רגשות בהירים, אינטנסיביות שונות מאורגזמה רגילה. רוב החבר 'ה שולל לעצמו תענוג כזה, מחשש להיחשב חברה הומוסקסואלית.

אבל ביחסים המיניים של זוגות מגוונים לא סיבה לדחות זיכרונות רוויים כל כך. תוכל להתנסות עם מעסות הערמונית ולחוות את הפעולה שלהם עם ליטוף הדדית ובמהלך סקס נרתיקי. אבל אתה מקבל חוויה ייחודית מאוד, החלת עוזר דילדו, באיזה סוג, לאחר ששינו תפקידים. בת זוג יקבלו לוח חד-משמעי של רגשות פיזיים, והשותף יחווה בלתי מתפשרת זיכרונות רגשיים.

מה שעדיין נוגע לעיסוי הערמונית, לא לבלבל השתמש בו לבד, במיוחד, כי זה מאוד שימושי עבור הזכר בְּרִיאוּת.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. פקקים או כדורים, לאחר שהם מוכנסים, לאפשר הידיים שלך להישאר חופשי, ואתה יכול בקלות להמשיך לעניינים אינטימיים או ללכת למין הנרתיק. אם אתם מחפשים נתיב פעיל יותר לתחושות, לעצור את הבחירה על הדילדו האחורי. במשחקים זוגיים עם הקשר האחורי העמוק ביותר עבורך, אתה גם צריך לטפל אימון הכנה, למה חוקן הוא שימושי ונשויות.

אם זה חדירה אחורית, תצטרך דילדו בשבילך. אם אתה רוצה לחוות את המין הנרתיק הרגיל עם תחושה של חדירה כפולה, פקק תנועה אחורית יהיה שימושי בשבילך. העיקר הוא לא לפחד להתנסות ולקבל רגשות חדשים!

Просмотров: 3200 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar