02:31
פלוס של סקס אחורי כי אתה גם צריך לדעת

להתגבר על ספקות? נראה שאני רוצה פשוט לנסות משהו חדש, לחוות רגשות חריגים. כן, מחשבות מיותרות לטפס, ואתה אני לא יכול, באופן כללי, להחליט.

התוכן של המאמר

1 Pluses

אנו ממליצים לך להכיר איך אנשים רגילים להביע את הרשימה המרשימה של המין האחורי. ממך המתין לשלט לעיל, לשקול את זה הוא!

היתרונות

סקס Revente - בידור לא לכולם. ובאמת, אתה בקושי תוהה ממה שאנחנו אומרים שזה חלומות על הרבה יותר מאשר נשים. ו במילים אחרות, התנאים המוקדמים שלהם. אבל משהו, בסופו של דבר, נותן לנו רמז שהבנות הן כך להימנע בחריצות את המין האחורי כי הם לא מוכרים בכלל יתרונות. דירות דיסקרטיות במרכז

עצם שם המאמר שלנו "היתרונות של המין האחורי" כמעט כל אחד יכול לגרום להפתעה, הם אומרים, אשר ייתכנו יתרונות.

סביב סקס אחורי יש כל כך הרבה אגדות, שמועות ו פקודות כי סוג זה של שיטות מעשיות מיניות קשורים בעבר כמעט כל משהו מלוכלך ולא ראוי.

אני אתן שורה מסוימת של מבנים בעניין זה קומפלקסים. הם עצבניים, ובכלל, זה חושש שהכל נראה טועה.

כפי שהוזכר לעיל, סקס אונל הוא לא עבור את כל. ואתה לא צריך להגיד זאת כדי להסכים על זה רק איך זה הוקמה כדי לא להעליב בת זוג. כולם ברורים כי לא להיות שולל על ידי סחיטה כמו מניפולציות זולות.

אבל ולא את שניהם ואת השותף שלך כבר זמן רב הוטל לחוות יציאות זו, קרא את רשימת היתרונות הולם סקס ביחד. מי בסופו של דבר יודע אולי תחליט על זה נאצל מחר?

אחות אני

סקס באופן עקרוני יש השפעה מועילה אבל החסינות שלנו. זֶה וכאשר אני ואני אדבר זמן, תרגילים פיזיים שובב, ואת ההגנה הטובה ביותר נגד הצטננות עונתית. איכות גבוהה סקס Creaparate הבריאות שלך ב 10 אפשרויות Yez 10.

רגשות חדשים

ברור, לא לספור את התכונות הפיזיולוגיות, אני יהיה מופרע על ידי מוסרי היבט - כמה נשים נראה סקס אחורי - סטייה רק בנות slutty מסכימים.במקום שאתה מקבל להתגבר על כל הפחדים ולהחליט על זה, החיים האינטימיים שלך ילכו לרמה אחרת לגמרי. אולי העובדה שלא סופרת את האיש אני רוצה שהגברת שלו מוכנה למען מתחמי משלו באמת לשחרר.

מרגש? ואיך! בעלי חיים אינסטינקטים הם כוח.

בנות כמו IT

לא שווה את זה לשים את זה קצת, לחשוב שזה תענוג מקבל רק גברים.

בישראל, אין מקום לדעות קדומות, בעוד שהמילה באה לפעילויות בסוכנות ליווי. גברים מקומיים בעלי סטנדרטים מוסריים גבוהים. בהחלט כולם מבינים כי בתורו, eSquiten מלווה רק את הלקוח באירוע, מספק שיחה ומודל ליווי של מחלקת VIP יהיה מחוון הסטטוס.

כמובן, כולנו יודעים היטב מהו מספר עצום של עצבני בתוכו סוֹף. טוב מאוד להדגיש מה כך, אפילו בלי, כמו רבים חושבים, החדירה הנרתיק של הגברת סוף סוף מקבל הנאה.

לא לספור, כפי שכולם מובנים, כאשר האיש פועל במהלך התהליך על הקיר של הנרתיק, הנקודה G נכנס למשחק. לכן כי הגברת אולי נראה לסמוך על אורגזמה במהלך המין האחורי.

רמה חדשה של אינטימיות

סקס פארוטי הוא רמה חדשה לחלוטין של אמון סָמוּך.למה גברים לחתוך על סקס אחורי? בכנות אם כבר מדברים, הם גם מקבלים יותר הנאה ממנו מאשר נשים. ראוי לציין כי מעבר אחורי חור שבו כבר הנרתיק, השרירים עטופים בחוזקה בחבר, כך רגשות קלוריטיים.הסיבה השנייה למה גברים רוצים להשתלט על שלהם הגברת בגב טמונה באינסטינקטים. מין ההכנסות, בסופו של דבר, קשורה בנוקשות, הדומינציה והכוח הבלתי מחולקת על גופו של גברתו האהובה.

סיוט, כפי שנהגנו לקרוא, לא מתוכנן הריון

סקס אחורי עצמו בעניין זה הוא יפה לא מסוכן. כמובן, ולא בהצטיינות תיפול לתוך הנרתיק, את ההשלכות, לשים את זה בעדינות, יכול להיות מאוד פתאומי מאוד.

רוב האדים אוהבים את המין האחורי כמו פעם אחת חופש מפחדים ומתח חושני. גברים כמו הגברים היכולת בהצטיינות ישירות בשותחן.

ריפוי זרע

כאשר גבר cums בגברת, זרע יש השפעה מועילה על הנשים. במידה האחרונה כך להתפלל מחקר.

מי מחזיק גברים.

ובכן, מצוין.

בנוסף, נמצא כי הזרע נופל לתוך פי הטבעת גבירותיי, יש השפעה חיובית יותר על הגוף שלה. לְהַקְטִין התרגשות, להיפטר דיכאון, משופרת מאפייני שינה, להיפטר מכאב T.ד '. וזה לא רשימה מלאה של ניסים שיכולים ליצור בהצטיינות.

למטה עם שגרה

לא משנה כמה טוב שלך היה, בעודך יהיה משעמם. לא הרבה מי יודע מה החידוש ואת הבדיקות רוצה. הנה זה לעזרה מין רכישה מגיע.

עבור אל חנות סקס וללמוד את הטווח. חומרי סיכה, פקקי תנועה אחוריים, אוזניים וזנבות - במקום שמעולם לא היית בחנות המין, אז אתה פשוט פולחן איך כמעט כל אחד יהיה לך בחיים.

לוח שנה אדום

ולא גברת או בן זוגה באופן מוחלט נגד סקס נרתיקי בתקופה של הווסת, כדאי לשקול איך כולם נמס, אפשרויות אחרות.

החיים קצרים מאוד, למה לוותר על סקס כל שבוע ממה שניכם לא אכפת לך ניסוי?

זמן ראשון

הנשיקה הראשונה שלך עבר זמן רב. תאריך ראשון, סקס ראשון - הכל כבר ניסה.

איסוף מוכן רוצה לשתף פעולה עם האנשים העשירים של ישראל. כולם חסרי עניין ועדינים. עם זאת, זה בדרך כלל לא רק רגעים שימושיים בעבודה.

ללא חידוש, ללא התרגשות.

הגיע הזמן סקס האחורי הראשון שלך. רגיל שלך "בפעם הראשונה שלך". כמובן, כולנו יודעים היטב מה רומנטי.

Просмотров: 161 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar