17:54
גיל חשוב במודל אינטרנט: ניתוח של נתונים סטטיסטיים וכיצד הדברים בפועל

בייצוג של רוב האנשים, מודל האינטרנט הוא נערה צעירה של 18-25 שנים, יופי מסנוור עם דמות מצוינת וחמוד עמיתים. בפועל, הכל לא בסדר. כמובן, הרוב המכריע הם נערות צעירות, אבל, גם אם אתה מסתכל לתוך החלק העליון של מודלים מצלמת מוצלח ביותר, אתה יכול לוודא כי ישנם נציגים רבים למדי של הרצפה בסדר, אשר עברו זמן רב מעל בן שלושים. למרות גיל, הם ממשיכים לעבוד באופן פעיל ולהרוויח אלפי דולרים. במקביל, צבא אוהדים מתקרב למיליונים.

בהקשר זה, מתעוררת שאלה טבעית: כמה זמן הוא מודל מצלמת אינטרנט ניתן לדרוש על השוק וכאשר הבנות ללכת "בדימוס"?

אילו סטטיסטיקה אומרת

מבקרים באתרי מצלמות אינטרנט הם בעיקר גברים בגילאי 35 עד 40 שנים. אבל הדגמים הם הרבה יותר צעירים. לכן:

 • 45% להמציא נערות צעירות מ 18 עד 26 שנים.
 • 40% נופל על דגמי אינטרנט מ 27 עד 35 שנים.
 • הנותרים 15% הם נשים מעל גיל 35 שנים.
 • למה? נתונים סטטיסטיים דומים מוסברים בכמה סיבות. ראשית, הגדלת אולפני רבים לעבודה. הם לוקחים רק בנות עד גיל 30, האמונה כי הם מביאים הכנסה רבה יותר. אבל זו גישה שגויה שהוטלה על ידי חשיבה סטריאוטיפית כי הנוער והיופי - גורמים מכריעים במקצוע זה. שנית, לעתים קרובות על הפלטפורמות על webcover יש הגבלות החזרה. וכדי לרמות את המערכת לא יעבוד, כי על מנת להירשם, יהיה עליך לאשר את גיל על ידי החלת צילום מסך של הדרכון. שלישית, הבנות אחרי שלושים עצמם בעצמם לעתים נדירות ללכת למקצוע הזה, כי הם חוששים שהם לא יטענו. קומפלקסים וחשיבה תבנית מבוססת היטב מפריע להם להצטרף לתחום הרווחי הזה.

  כתוצאה מכך, תמונה כזו מתקבלת: בקרב נערות צעירות יש בונה עז על תשומת הלב של הציבור, שכן התחרות היא רק ענקית. אבל הדגמים הישנים עובדים בשלווה עם הקהל שלהם, וזה אפילו לא סוהר על הדירוג ואת מספר המנויים, כפי שהם בשוק מצלמת אינטרנט - "סחורות נדיר". גברים רבים מעוניינים בגברות בגילם ומעלה, ולכן מודל האינטרנט בן שלושים שנה בוודאי לאסוף צבא גדול של אוהדים. צעיר ויפה באתרים של בריכה של גאווה, אך מנוסים ובוגרים - יחידות.

  היתרונות של מודל עבודה עבודה לאחר 30-35 שנים

  זה עולה קצת כדי להעמיק בפסיכולוגיה ובסקאולוגיה. לאחר 30 שנה, נציג רצפה חלש מגיע לשיא המיניות שלו ונשיות. ועל כמה מקורות זה קורה קרוב ל 40 שנה. מתברר כי רק בתקופה של 30 עד 40, אישה מתחילה לממש את היתרונות שלה, מזהה את גופו והוא יכול להשתמש בו. הוא פועל על גברים כמו סמרטוט אדום על השור. הם נמשכים לגברות כאלה כאילו מגנט. מה יכול להראות נערה צעירה שעדיין לא יודעת שום דבר ביישן? זה הגיוני כי האסטרים של פריקה וגברות מנוסים יהיה שם חם. במיוחד, ככל שמודל האינטרנט הישן, קל יותר להבין מה החבר רוצה בדיוק ממנה. זה מאפשר לך להגדיל את הרווחים לכבוש את היתרונות. יופי ונוער הוא לא החשוב ביותר. במיוחד בעידן של קוסמטיקה ופיתוח רפואה. הסר קמטים ולהפוך את העור חלקה - לא בעיה. אבל הידע של המין המיני והבנה של הפסיכולוגיה הגברית מגיעים רק עם הגיל.

  מכאן אנו יכולים להסיק כי, למרות סטריאוטיפים, מודל למבוגרים במצלמת יכול להרוויח הרבה יותר סוכרון צעיר עם התחת אלסטי. וכל כי זה יציע מרפר יותר תוכן משמעותי אשר עונה על הדרישות שלהם. המודל בן השלושים לא תדאג איך זה נראה מול המצלמה, הוא מודאג יותר לגבי דעת הקהל. נערות צעירות לעיתים קרובות לבנות עבודה על העיקרון של ביטחון עצמי. הם חשובים לאהוב את עצמם, בעוד הרצונות של החברים שהם עוברים לרקע. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%93/

  לדוגמה, אחד הדגמים המפורסמים ביותר באינטרנט Littleredbunny כבר בן 37. במקביל, הרווחים שלה הם 25 אלף דולר לחודש. ואת המפורסם bdsm lilyan הפך זמן רב למיליונר, להרוויח 40 אלף דולר בשנת שלה 42 שנים.

  כפי שניתן לראות, גיל אינו משפיע על הרווחים של מודל האינטרנט. להתחיל לא מאוחר ב 25 ו ב 40. שאלה נוספת היא אם אתה יכול לתת לגברים מה שהם צריכים. בתחום זה, הרבה יותר חשוב מאשר כשרונות, חירות ואיכויות אישיות. רק זה במקביל עם חברת פרסום טובה יעזור לצבור מצב הגון. על צעירים ויופי אחד, לא לעזוב, במיוחד בתנאים של תחרות קשה.

  Просмотров: 305 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar