06:09
הפגישה מקצועית עבור ESCALES: עדינות וניואנסים

הפגישה מקצועית לתיק הוא הדבר הראשון שכל נערה עושה, מחליטה לעבוד בתחום הפנאי. ללא תמונות esquiten, אפילו לא ליצור פרופיל עבודה ברשתות חברתיות, שלא לדבר על האתר האישי.

תיק הוא כלי הפרסום העיקרי שלך, זה בדיוק הלקוח לנווט את הלקוח הראשון, בחירת ילדה עבור בילוי משותף. במאמר, שקול את כל הניואנסים של מפגשי צילום מקצועיים ללוות. נערות ליווי בראשון לציון

בחירת צלם

הדבר הראשון שאתה צריך להחליט הוא צלם. בשלב זה, עדיף לא לשמור בנקודה זו, שכן הוא דווקא מן המקצועיות של אדם זה כי התוצאה הסופית יהיה תלוי. באופן טבעי, אתה יכול לשאול חברה עם מראה לעשות כמה תמונות, אבל לא תקבל איכות במקרה זה.

יש צורך גם לבחור אדם המתמחה במודלים הירי, צילום ארוטי יורה ותצלומים בסגנון עירום. אם הצלם הוא גורו בתפוצות החתונה או מסיר תינוקות על פריקה מבית החולים ליולדות, אז זה לא אומר שהוא יכול לצלם כפי שהוא צריך. זה כמו רופאים: כמה לטפל השיניים שלך, אחרים - מערכת העיכול, השלישי הוא מערכת עצבים ... ולכן לבחור מקצועי בתחום של ירי אופנה או אזורים סמוכים.

מיקום, איפור, תמונות ..

הכל תלוי בפנטזיה שלך, אבל עדיף לחשוב מיד על כמה תמונות ומיקומים, כך התמונות היו המגוונות ביותר. על כמה תמונות, אתה יכול להופיע עם איפור בהיר, בשמלת הערב על רקע של פנים מפואר, ועל אחרים - בתמונה הטבעית ביותר, בשמלה אור ושדה מאחורי הגב. יש צורך להציג את הלקוח שאתה יכול להיות שונה.

ליווי סיורים בארה"ב כלי עבודה...

בגדים צריך גם להרים מגוון. להפגין את עצמך ללקוח ובשמלה, ובתוך חליפה קפדנית, ובבורגש. לגברים יש פנטזיה גדולה, ולכן הוא יכול מיד לדמיין איך מסתכלים על החוף או על ארוחת ערב בשמלה מפוארת ברצפה.

עבודה טובה על התנוחות כדי להיראות אטרקטיבי ומפתה. בעזרת חיוביות מוסמכת ואת המיקום הנכון של האור, הוא יתרון למנוע את כל היתרונות של הדמות ולהסתיר את החסרונות.

אילו תמונות נדרשות

על מנת שהתיק יש להשלים, את הסוגים הבאים של התמונות חייבים להיות נמצאים בו:

 • כמה דיוקנאות שהופכים אותו היטב לשקול את התכונות של הפנים. זה לא על תמונות כאלה מה הם עושים על הדרכון. רק צריך תמונות טובות מתוך טווח קרוב.
 • תמונות בצמיחה מלאה בתנוחות שונות ובמשולו מכל הצדדים. זה על מנת ללקוח לעשות מושג על הדמות שלך.
 • התמונות ביותר "רגוע" ב פנים טבעי עם איפור טבעי או בלי זה כדי להפגין ללקוח את המראה שלה בלי ליטוש. זה עשוי להיות הפגישה תמונה בחדר השינה בבוקר, כאילו רק התעוררתי, ירי על ידי הבריכה או אפילו ביער / שדה בתמונה של "יופי רוסי".
 • תמונות מפוארות עם איפור מורכב ותלבושות יפות כדי לייצר רושם על הלקוח. אתה יכול לבחור כל נושא, אפילו משהו בסגנון של פנטזיה או מיסטיקה.
 • תמונות של תוכן ארוטי קל. לא בהכרח משחק עירום כמו מגזין פורנו. מספיק כדי להפוך את הפעלת תמונה מסוגנן תחתונים או גלאי שקוף. גברים זקוקים לתמונות כאלה, שכן היא הגוף הנשי שחוקקת את העניין העיקרי בנציגי המגדר החלשה, ולכן ללא תמונות מתובלות משום מקום.
 • כל השאר - על פי שיקול דעתך. זכור כי Photoss יצטרכו לעשות לעתים קרובות לעדכן באופן קבוע את התיק, ולכן יש לך זמן לבקר את העדשה בדרכים שונות. אתה יכול להוכיח בתצלום התחביבים שלך או כשרונות כך הלקוח למד עליך יותר. הדבר העיקרי הוא שכל התמונות הן פרסום "טעים". הלקוח הפוטנציאלי צריך להסתכל עליהם מיד לתפוס את הטלפון לחייג את המספר שלך ולמנות פגישה.

  כיצד לשמור על צילום צילום

  אם רק החלטת להיות מלווה, ולכן עם הכסף הדוק, כלומר, כמה דרכים לשמור על הפגישה התמונה הראשונה:

 • עבור לעבודה בסוכנות. משרדים רבים עובדים עם צלמים אישיים, ולכן כל הבנות מצולמות בחינם אתר פרסום או שזה נראה הנחה טובה מאוד.
 • מצא צלם על TFP. ישנם הרבה בחורים ונערות עם מראות שעדיין עושים את הצעדים הראשונים באמנות הצילום. הם צריכים מודלים למלא כישורי זרוע ופסולת, ואתה צריך ירי חינם. אז למה לא להתאחד? כתוצאה מכך, כולם נשארים בקוטב. כן, איכות החומר לא תהיה כמו מקצועי, אבל פתאום אתה בר מזל, ואתה תמצא צלם טירון מוכשר.
 • להיות מודל עבור ירי thematic. למעשה, על מנת להתחיל לעבוד כמו ליסר, אתה צריך לפחות כמה תמונות יפות, ולאחר ההזמנות הראשונות אתה כבר יכול להזמין פוטיט מלא עבור מקצועי. זה קורה לעתים קרובות כי הצלם רוצה להבין איזה פרויקט אישי או רעיון, ולכן הוא מחפש דגמים ללא תשלום עבור זה. אם הנושא מתאים, אז אתה יכול לגרום ולהשתתף בתהליך היצירה, ובתמורה תקבל תמונות טובות להתחיל.
 • אם אתה עומד בכל המלצות המוצע, יהיה לך תמונות "למכור" מעולה שיעזור לך למשוך לקוחות חדשים רבים. אין לזלזל בחשיבות של צילום צילום, כמו לקוחות לשים לב אליו הראשון. על הפרופיל עם selfie מן השירותים ואת התמונות המקומי, שום אדם הגון אפילו לא נראה. אנשי עסקים ומיליונרים רוצים בנות מפוארות, ולכן להוכיח כי אתה עומד במצב זה.

  Просмотров: 438 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar