12:24
מהו מין וירטואלי וכיצד הוא הופך להיות נכון?

מהו היופי של בידור כזה וכיצד לסחוט טכנולוגיות מודרניות מקסימום - במאמרנו. בתוספת קצות של פרופ פקה ילדה, אשר יסייע לך גם להתרגל בחלל האינטרנט ולעשות סקס וירטואלי בטוח (כן, כן, הנה זה גם ביסודו).

התוכן של המאמר

1 מה, מצטער? 2 למה אנשים אוהבים את זה? 3 בסדר, איך להתמודד עם? 4 Word מומחה: טיפים Camgirl לשעבר

מה סליחה?אני

סקס וירטואלי הוא כל מעשים כמו אנשים רבים חושבים סקס Nrava, בוצע בעזרת טכנולוגיות מודרניות. ואולי אפילו לא צריכים להגיד כי המיזוג (חילופי הודעות ארוטיות, סקס על ידי התכתבות), שיחות וידאו של תוכן חם, טלפון ו T.ד '.

אי אפשר להודיע ​​כי תופעה זו חדשה לגמרי. למעט הטכנולוגיה צעד רחוק קדימה כן הטכניקה הפכה חזקה יותר. אפילו צעצועי מין התפתחו. מוצרים מודרניים מאפשרים סקס במרחק - גם אם בין קילומטרים, שותף יענע תענוג בשבילך, ניהול הכל דרך הטלפון.

למה אנשים אוהבים את זה?2

גבר המוח zhaden לחידוש. נראה שהוא שואל איך אנחנו מביעים, החדש ביותר רגשות, רגשות וזיכרונות. ואם שני השותפים מעריץ את הניסוי נסה אחד חדש, הסיכויים של הדברים שלהם יימשך זמן רב יותר, ומין יהיה בסופו של דבר בהירים, גדל באופן משמעותי. סקס וירטואלי בכל שפע שלו - שיטה טובה לגוון עסקים ולצאת מאזור השירותים.

ברור, זוגות המחויבים לתמוך עניינים במרחק, החיים אינם מספקים בחירה - או קבועה סקס וירטואלי, או ללא מין בכלל. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב חילופי תמונות ארוטיות, התכתבות ותאריכים על FaceTime שלהם - זו שיטה של ​​שמירה על דברים לא להתרחק מן המוח מן הכמיהה של אחד את השני.

אתה לא צריך סוף סוף לשכוח את זה, לשים את זה בעדינות, מצודת האינטרנט אשליות ותמונות בדיוניות. בחלל המקוון אתה יכול להיות חוכמה. בן שיחו לא יראה ידיים רועדות, רצים בעצבנות לשמוע קול שבור. לכן, כמעט כל "תקוע" ברשת לא נפתרו תרגם עסקים לרמה החדשה ביותר. אתה יכול להימשך חודשים ושנים התכתבות ב "טינדר" הוא אפילו קל יותר מאשר לפחות פעם אחת לבוא תאריך זה.

מישהו רק מתחיל אנונימיות. סקס ס ' זר / זר הוא אחד הפנטזיות הסקסיות האהובות ביותר חבר 'ה ו גבירותיי. אבל לא כולם יחליטו על המין הזה, אבל כמה לילות סקסינג - למה לא?

אוקיי, כפי שהם סוף סוף לעסוק?3

אנו ננתח איך כולם אומרים, הכללים החשובים ביותר של מין וירטואלי:

לדון בגבולות המותרים

"אם לא עוסקת לפני סקס וירטואלי, שקול כי אתה משאב את המיומנות החדשה ביותר, "אומר דומיניק Poshos, יועץ לבריאות מינית.

כי שניכם עשויים להיות לא נוח. ואכן, במיוחד כי לדבר - עקרון. "שאל אחד את השני:" מה גורם לך? מה היית רוצה (א), כך שעשיתי (א) על המצלמה?"- ממליץ על דומיניק. לָדוּן הפנטזיה שלך בהחלט להתקין את המסגרות כפי שהיינו מדברים מותר. עקרונית, כמו בראשות, כל קצת. האם ניתן לבצע צילומי מסך שנשלחו תמונות? כניסה למסך? מאשר פרנק אתה מדבר יחד, כך קל לך לקנות בתהליך של פעולות פעילות.

עשה רשימה

Kaparevos ממליצה לכל אחד מכם לעשות רשימה משלנו ביותר, כפי שכולם אומרים, פנטזיות סקסיות אינטימיות. ואז להחליף רשימות ו עבור לפעולות פעילות במהלך התאריך המקוון הבא.

אבל כאן סוף סוף מתרחשת כמו אנשים משמשים להביע, לא מרוצה חדש - כמה אנשים קשה להודות בחזוקתך בעצמך. מה לעשות במקרה זה? "קח יומן של פנטזיות סקס משלו.

שירות ליווי בישראל משולם היטב. לעתים קרובות, לקוחות מוצלחים צעירים שרוצים להיראות רווחית בפגישה, הליכה תחת יד עם ילדה מרהיבה. כזה מרוויח מספיק כדי לכסות באופן מלא את האובייקטים הדרושים.

זה יעזור לך איך ליצור קשר עם האמיץ ביותר של הרצונות שלהם, "ממליץ דומיניק.

לעשות מצב רוח

"הגדר את מצב הרוח ותחמם לפני סקס שיחת וידאו כמנהל כמו קודם כל יום. אם אינך מתמזג ב וידאו צ'אט ללא כל הכנה, אולי זה יהיה לא נוח בשבילך. יש לציין כי להתחיל עם ציור רשימת השמעה עם איך להיות לידי ביטוי על ידי שירים מיניים אהובים. זה יהיה רע אם לא הבחין במה ואז להתחיל מצא את החושים שלך לשותף - אנו אומרים כמה טעים, בסופו של דבר, ריחות של נרות חדר, כמה נחמד ללטף את התחתונים שלך תחתונים.D, - ממליץ Kororos.

עוד כמה אפשרויות טובות עבור "וירטואלי הקדמה "- תסתכל סרט חם יחד או לבשל ארוחת ערב. טיפ: בגדים במהלך הבישול עבור לא יהיה שימושי.

מצא תמיכה

שים את הטלפון שלך כך הכי הרבה רגע לא הולם הוא לא נפל מן המערבולת של התשוקה שלך. ואולי אפילו לא צריך לדבר על העובדה שאתה בקושי יכול ללכת, אם השקפת השותף תופיע סוף סוף לזווית הדירה שלך שהחלטת לא נקי, כי "ובכן, עדיין לא גלוי". לא לכל מי שאתה יכול החל ספרים, כיסוי למחשב נייד וכל מה שנפלל תחת יד.

ואם עדיין קרה פיאסקו? מה לעשות?

בואו נשאר טוב יותר על מה שלא בשבילך לַעֲשׂוֹת.

אל תעשה את זה!

"אל תתחתני הקרבה והמין האמיתי יד ביד עם צחוק ומגושם. רק מיד כמו כל דבר יו"ר. סקס - אפרודיס הטוב ביותר ", - מרגיע.

פְּרָטִיוּת

אם תחליט לעשות איך אנחנו מביעים, סקס וירטואלי עם זר הוא גם בראשות אדם לא מוכר; להציל. אל תשלח תמונות וסרטונים שעבורם אתה יכול פשוט לזהות. הסתר פירסינג, קעקועים e scars. שלח תמונת מצב אשר אינו גלוי. אגב, זה עובד עבור מודלים כי הם בכך שכולם חיים, יחסים ארוכים, אבל עדיין לא מוכן מודגש.

אם גם לוחות הזמנים שלך הם נטען

זה לא יוצא כדי לארגן תאריך על סקייפ או "FaceTime" בשל חוסר זמן? כתוב כמה קטעי וידאו חמים מראש, לשלוח אותם מאוחר יותר, כפי שכולם אומרים, את החצי השני. אותם יצירות עם "Nyudas" - בנות כבר מזמן ידוע על הטריק הזה. ואכן, הדגש לעצמך כמה שעות של זמן אף אחד לא אכפת לך. לעשות זוג שלושה (10?) תמונות ארוטיות, לטפל בהם (אם ציד) ומניחים אותם כאילו לוח המחוונים הסודי בטלפון. שקול כי זהו כנף של טראמפ אסים.

המכשיר העיקרי

הקול שלך הוא כלי הפעולה החזק ביותר ב השותף שלך. למה לא לשלוח כמה הודעות קוליות עבור יְוֹם? בסיסי - להיות במצב רוח מתאים. ללכת פורנו, להקשיב מוסיקה ארוטית ו t.ד '. אתה בעצמך צריך להיות להאמין במה שאתה אומר. אז זה עבד.

מומחה Word: טיפים Camgirl__Camgirl לשעבר

בואו נקרא לזה מיס X. בפעם הראשונה היא החלה לפני איך להתבטא, מצלמת רשת כמו פקה Gerl (מודל מצלמת) 2009. "אם אז היו כל כך הרבה מאמרים עם טיפים מין וירטואליים, שלי, כפי שאנו אומרים כל הזמן, הלילה הראשון יהיה הרבה נוח ונעים, "היא אומרת.

מיס X מבקר, איך כבר בתחילת נתיב שלו היא ניסתה להיראות ללא דופי. "יכולתי קיימים עבור זה מספר שעות. הניח את שערה, עשה רב שכבתי מאיקפ, התבוננה בגופי היה חלק לגמרי. בזמן כל יום אני כך לא עשיתי. ובגלל רגעים כאלה לא הרגשתי את עצמי בעצמי. עקוב אחריי עבר אלף אנשים. חשתי את הלחץ, "היא זכרה. דירות דיסקרטיות בחיפה

"עם הזמן הבנתי שמין (אפילו וירטואלי) חייב להיות אמיתי אמיתי. סיימתי, זה הפך, להתלבש כמו מישהו שאני לא אני. רק התחלתי ליהנות מה שקורה, לחלוק עם שלך מִינִיוּת. תארו לעצמכם עובדה אחת שכשהחתנתי, בעלי ובעלי השתמשו בפועל אותם פלטפורמות למין וירטואלי. אני באמת רוצה להדגיש את מה שאני חושב שזה עזר לנו, להיות נתמך עניינים במרחק, "- מיס X.

בתחום מצלמת רשת, מיס X שלנו עבד ביותר 5 שנים. והיא מוכנה לחלוק את עצתו:

ודא שאתה האמת רוצה

האם זה די אמון שותף? הוא גם היא הצליח להגיע אמון שלך כביכול? אתה הולך אליו שלך יהיה רק ​​מ אימה לאבד שותף?

ראשית, לענות על שאלות אלה ורק מאוחר יותר לקחת את ההחלטה הסופית.

לדון בכל דבר

הרצונות והגבולות, הזוועות וההתרגשות. וירטואלי סקס הוא גם סקס. ללא כנות ואמון לא עושים כאן. ריבית חייב לבוא גם משני השותפים.

השתמש, COC רבים כפולים, מאובטח פלטפורמות

אם החלטתם גם לנסות יישום חדש, לחקור את פונקציות מראש, כך המקרה לא נראה לשלוח הודעה שובבה הבוס או אמא החבר שלך / בנות. שניכם חייבים להרגיש בנוח. לא סיסמה קלה, אימות שני גורמים - לא להיות עצלן כשמדובר שימור המידע האישי שלך.

שוב על הבטיחות

אם זה אדם לא מוכר, מעיל על, אז הוא לא הצליח להבין את עמדתך. מחלון הבית שלך אינו נדרש כדי להיות גלוי שם הרחוב, גדול, כמו אנשים נהגו להביע את מרכז הקניות לא.ד '. ולא לספור, הרקע צריך להיות ניטרלי לא להסיח את דעתך מן הדומיננטי.

אל תמהר

למד את התגובה זה לזה, באופן שווה קושי עולה. תן לכל מה ללכת לגבר שלה - לא בהחלט לטוס לצ'אט מאה אחוז ללא בגדים עם 3 ויברטורים ביד.

אמר

על איך אתה מתגעגע לגעת או ריח האיש הזה. על איך עשית איתו, תהיי כרגע. שֶׁלוֹ תשוקות ופנטוזי.

צעצועים

באשר כמה מאיתנו משמש לדבר, שימוש בודד הנ"ל כאילו רוב האף משמש לדבר, צעצוע זוג. גם: קוביות קרח, פירות, נרות שעווה וכל, איזה סוג של דמיון מספיק.

טִבעִי

אל תנסה להפוך לאחד שאינך (אם רק זה לא, COC אנו מביעים, משחק תפקידים). להירגע Escery מתרחש. מבוכה, מבוכה וכן הלאה - אלה הם trifles.

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. לקוחות, מרובים - בחורים משגשגים אשר שואפים במיוחד כדי להיראות בהצלחה בפגישה, ההליכה תחת ידית עם אישה בהירה. הרווחים האלה די די, ולאחר מכן כדי לכסות לחלוטין את האובייקטים הדרושים.

בסופו של דבר, אתה על Svidanei עם מרתק (מקפץ תקווה) אדם. לעזאזל עם כל זה! זה רק הגרוע ערב.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. כולם יודעים שעוזרים לזוגות כדי לפתור קשיים בחיי סקסי.

סקס וירטואלי - שיטה טובה תשוקה לזוגות, אשר גם תמיכה במקרים מרחוק. שפע מודרני של הטכנולוגיה הדיגיטלית מאפשר לך להפוך את התהליך חושני מאוד, נעים מאוד מציאותי. כבר עכשיו אתה יכול לקנות אבזר מין, מאות איברי מין חיקוי אחוזים, כפי שרבים חושבים, אדם אהוב ואפילו מגיב התנועות ומעשה. תארו לעצמכם עובדה אחת, כי לפחות קצת גחמה עבור הכספים שלך! סקס וירטואלי מתברר מאוד ומרגש. במבט ראשון, זה פשוט יכול להיות מוזר, אבל אפילו הספקנים מגיעים לשמחה מלאה, זה שווה את זה כדי לחוות את התשוקה שלהם ברשת.

Просмотров: 116 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar