07:41
איך לעשות ריקוד מרגרה

הריקוד הרשמי מורכב משש ספירות וצעדים.

- היו על רגל אחת בתנוחת 'רגל למעלה, רגל למטה' עם שתי הרגליים מהקרקע.

- הבא את כף הרגל שלך "למעלה" כדי לגעת בירך העליונה או בצד האחורי שלך באמצעות סוליית הנעל שלך(?), הנח את כף הרגל השנייה מלפנים ופונה כלפי מטה.

- פעולה זו תפנה אותך ב-180 מעלות כדי להחליף צד. לאחר הפניה, הורד תחילה את כף הרגל ה"תחתונה" למטה ולאחר מכן את כף הרגל ה"עליונה" על ידי רקיעה והחזרה אל הירך/מאחור. תנועה זו מאפשרת לך לשמור על עקב אחד במגע עם הקרקע כל הזמן, תוך כדי סיבוב כדי לעשות את הצעד הזה פעמיים נוספות ולהתכונן לקפוץ בחזרה על משטח שטוח במצב קרש שבו שתי אצבעות הרגליים יכולות לגעת שוב למטה.

הריקוד הזה נקרא "גיבנת" ו"גברת סנדוויץ' והאישה הזו עוברת על היסודות של איך לעשות את זה, ומתקנת את הטכניקה שלה כשהיא עוברת למהלכים שונים.

בסרטון זה של מדיה חברתית, אישה מדגימה כיצד לרקוד ריקוד מרגריטה שתי טכניקות ספציפיות: "גיבנת" ו"גברת סנדוויץ'.

תחילה היא מלמדת את הקהל כיצד למקם את רגליו לפני סיבובים וצעדים מורכבים יותר, כולל התרחקות מבן הזוג. לסיום, היא מעלה על הבמה גבר לבוש כקאובוי, שם היא מעמידה פנים שהיא מגבשת אותו לפני שהיא מבצעת גמר איתם בסגנון גברת סנדוויץ'.

כדי לרקוד ריקוד מרגריטה, בעצם מסובבים את הקמיצה של יד השתייה שלהם בדוגמאות מעגליות על מדף הכוס שלהם ומחליקים את המשקה קדימה ואחורה על פני השטח שלו כדי להשמיע צליל מצלצל.

סרטון מגניב שמצאתי ביוטיוב מראה איך לעשות את ריקוד מרגריטה: https://www.youtube.com/watch?v=bpKj2UCszl4&feature=youtu.be

הקדמה: הפסקאות שלהלן ידריכו אותך כיצד לבצע את תמרון החזקת המשקה הזה, עם איורים חזותיים! https://sensualtoi.com/region/Discreet-apartments-in-Holon.php

העמידו פנים שהמשקה שלכם נמצא מול ידכם הימנית, שוקע בתוכה כך שרק המקום שבו הקמיצה בדרך כלל מונחת עדיין על פני השטח והסר ממנו את האגודל השמאלי תוך כדי כך. סביר להניח שזה יהיה מקום רועד יותר, אבל אל דאגה - בכל מקרה תזדקק ליד שמאל שלך בקרוב! הביאו במהירות את פרק כף יד ימין קדימה בכוח פנימה בזווית

Просмотров: 78 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar